Skip to content
Aktualny numer 21.Wiek History Revue
Aktualny numer 5. 6. 2017
Data następnego wydania 17. 06. 2017

Prenumerata

Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo i już nie szukaj go w kioskach. Każdy numer doręczymy prosto do Twojej skrzynki na listy. Spraw radość swoim bliskim z certyfikatem podarunkowym.

Zamówienie Ruch

Pren. cyfrowa

Wykupując prenumeratę cyfrową masz swoje czasopismo nieustannie w zasięgu ręki. W komputerze, tablecie lub smartfonie. Certyfikat podarunkowy sprawi dużą radość Twoim bliskim.

eGazety Publio

21.Wiek History Revue

Aktualny numer 21.Wiek History Revue
  • 6 W obronie prawArtyleria zaczęła ostrzał bez rozkazu
  • 8Sztuka egipskich balsamistów Przez pośpiech ugotowano Tutanchamona w trumnie!
  • 12Postać numeruPasje Marii Skłodowskiej-Curie. Odwaga, geniusz i kalendarz strat
  • 14Echa historiiCzy Francuzi odzyskali pierścień Joanny d’Arc?
  • 176 śmiałych oszustówOfiarom wysłali trumnę, podmienili ucho van Gogha czy sprzedali wieżę Eiffla
  • 20Słynna kradzież obrazuGdzie zniknął klejnot Rembrandta za miliony złotych?
  • 22Pierwsza skandalistka epoki oświecenia Zofia Potocka prowadziła rozwiązłe życie
  • 25 3 oszustów o błękitnej krwiCzy Habsburgowie stali się arcyksiążętami bezprawnie?
  • 28 Historia światowych marekCzy najdelikatniejsza czekolada powstała dzięki nieposłusznemu uczniowi?
  • 32Trudna decyzja JagiełłyKorona nie chciała być lepsza od Litwy
21.Wiek History Revue 3/2017
3 / 2017
21.Wiek History Revue 3/2017
3 / 2017
21.Wiek History Revue 2/2017
2 / 2017
21.Wiek History Revue 1/2017
1 / 2017
21.Wiek History Revue 6/2016
6 / 2016
21.Wiek History Revue 5/2016
5 / 2016
21.Wiek History Revue 4/2016
4 / 2016
21.Wiek History Revue 3/2016
3 / 2016
21.Wiek History Revue 2/2016
2 / 2016
21.Wiek History Revue 2/2016
2 / 2016
Profil
Założeniem czasopisma jest nie tylko rozrywka i edukacja, ale również popularyzacja niezwykle atrakcyjnej nauki, jaką jest historia i dziedziny pokrewne. Uważamy, że bogactwem historii są nie tylko daty i suche fakty, lecz przede wszystkim człowiek – jego życie codzienne oraz namiętności, które niejednokrotnie wpływały na bieg wydarzeń, losy jednostek, narodów, a nawet całego świata. Utrzymane w konwencji opowiadań artykuły pisane są w przystępny sposób, tak, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Każdy kolejny numer 21.WIEKU History revue to fascynująca mozaika postaci, wydarzeń oraz punktów zwrotnych w dziejach człowieka i jego cywilizacji! Wydawany przez nas kwartalnik popularnonaukowy 21.WIEK History revue ukazuje się od września 2010 r. nakładem 45 tys. egzemplarzy i jest dostępny na terenie całego kraju. Na jego stu stronach piszemy o historii Polski i świata, eksponując wszystko to, co w niej najciekawsze, nieznane, a często także kontrowersyjne.
21.Wiek History Revue

NAJPOTĘŻNIEJSI WŁADCY

Elżbieta I, Piotr Wielki lub Ludwik XIV. HISTORY revue przedstawia swoim Czytelnikom losy największych władców w historii kraju i świata. Poznajcie ich ważne decyzje polityczne i nieszczęsne pomyłki, życie miłosne i ulubione czynności.
21.Wiek History Revue

PRZEŁOMOWE BITWY I WOJNY

Wyprawa Aleksandra Wielkiego do Azji, wojny napoleońskie, lądowanie w Normandii... Powędrujcie z nami śladami najważniejszych konfliktów zbrojnych, które zmieniły bieg historii. Opowiemy Wam o sławnych zwycięstwach, tragicznych porażkach i genialnych przywódcach.
21.Wiek History Revue

SŁAWNE ODKRYCIA I WYNALAZKI

Krzysztof Kolumb i odkrycie Ameryki, James Watt i maszyna parowa, wynalazek żarówki i budowa bomby atomowej. Wyruszcie z HISTORY revue na pełne przygód rejsy transatlantyckie, poznajcie wynalazców, których odkrycia przyniosły światu postęp, ale również wielkie cierpienia.
21.Wiek History Revue

TAJEMNICZE WYDARZENIA

Zniszczenie Biblioteki Aleksandryjskiej, proces templariuszy, śmierć Napoleona i tajemnice Kuby Rozpruwacza. Odkryjcie z nami historyczne dowody wydarzeń, które do dziś są owiane tajemnicą. Poznajcie prawdziwą twarz postaci, z którymi wiąże się wiele mitów.

Serwis społecznościowy

Facebook

Wydawnictwo

Tutaj dowiesz się kto dba o to, by każda strona czasopisma w każdym wydanym numerze była pełna ciekawostek, nowości i interesujących artykułów. Życzymy przyjemnej lektury.

Przejdź do wydawnictwa

Reklama

Waszą kolejną kampanią z przyjemnością zajmie się nasz zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie reklamy i mediów. Zapraszamy do przyjemnej i owocnej współpracy.

Przejdź do reklamy

Prenumerata

Postaramy się o doręczenie każdego Twojego ulubionego czasopisma i szybkie dostarczenie aż do domu. Kompletną ofertę oferowanych przez nas tytułów można obejrzeć tutaj.

Przejdź do prenumeraty

Cieszy nas, że czytacie nasze czasopisma

Należycie do wielkiej rodziny naszych Czytelników, którzy czytają któreś spośród wydawanych przez nas czasopism.Wiemy, że czasopisma Amconex czytacie z przyjemnością i dziękujemy, że jesteście z nami!

O nas