Skip to content
Aktualny numer 21.Wiek History Revue
Aktualny numer 3. 8. 2017
Data następnego wydania 5.10.2017

Prenumerata

Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo i już nie szukaj go w kioskach. Każdy numer doręczymy prosto do Twojej skrzynki na listy. Spraw radość swoim bliskim z certyfikatem podarunkowym.

Zamówienie Ruch

Pren. cyfrowa

Wykupując prenumeratę cyfrową masz swoje czasopismo nieustannie w zasięgu ręki. W komputerze, tablecie lub smartfonie. Certyfikat podarunkowy sprawi dużą radość Twoim bliskim.

eGazety Publio

21.Wiek History Revue

Aktualny numer 21.Wiek History Revue
  • 6Ej, Cyganie, skąd wy wędrujecie?...Romska kultura śpiewu i tańca
  • 8Rzeź WoliNierozliczona zbrodnia
  • 12Postać numeruLeopold II otrzymał zbyt mało czasu na władanie
  • 14Echa historiiScytowie mieszkali na terenach polskich?
  • 18Miejsce odosobnieniaSanacja miała obozy koncentracyjne?
  • 20Sanacja miała obozy koncentracyjne?Do pałacu Sanssouci Fryderyk Wielki uciekał nie tylko przed wojną
  • 22Rebelia w RosjiCzy powstanie kozaków rozpętał fałszywy car?
  • 25Słynny rycerzW Ziemi Świętej Ryszarda Lwie Serce pokonała tylko burza
  • 28Chruszczow kontra BeriaGorliwego reformatora nagrodzono kulą
  • 31Prywatne życie „króla dobrze”Władysław II Jagiellończyk znalazł prawdziwe szczęście dopiero za trzecim razem
21.Wiek History Revue 5/2017
5 / 2017
21.Wiek History Revue 4/2017
4 / 2017
21.Wiek History Revue 3/2017
3 / 2017
21.Wiek History Revue 2/2017
2 / 2017
21.Wiek History Revue 1/2017
1 / 2017
21.Wiek History Revue 6/2016
6 / 2016
21.Wiek History Revue 5/2016
5 / 2016
21.Wiek History Revue 4/2016
4 / 2016
21.Wiek History Revue 3/2016
3 / 2016
21.Wiek History Revue 2/2016
2 / 2016
Profil
Założeniem czasopisma jest nie tylko rozrywka i edukacja, ale również popularyzacja niezwykle atrakcyjnej nauki, jaką jest historia i dziedziny pokrewne. Uważamy, że bogactwem historii są nie tylko daty i suche fakty, lecz przede wszystkim człowiek – jego życie codzienne oraz namiętności, które niejednokrotnie wpływały na bieg wydarzeń, losy jednostek, narodów, a nawet całego świata. Utrzymane w konwencji opowiadań artykuły pisane są w przystępny sposób, tak, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Każdy kolejny numer 21.WIEKU History revue to fascynująca mozaika postaci, wydarzeń oraz punktów zwrotnych w dziejach człowieka i jego cywilizacji! Wydawany przez nas kwartalnik popularnonaukowy 21.WIEK History revue ukazuje się od września 2010 r. nakładem 45 tys. egzemplarzy i jest dostępny na terenie całego kraju. Na jego stu stronach piszemy o historii Polski i świata, eksponując wszystko to, co w niej najciekawsze, nieznane, a często także kontrowersyjne.
21.Wiek History Revue

NAJPOTĘŻNIEJSI WŁADCY

Elżbieta I, Piotr Wielki lub Ludwik XIV. HISTORY revue przedstawia swoim Czytelnikom losy największych władców w historii kraju i świata. Poznajcie ich ważne decyzje polityczne i nieszczęsne pomyłki, życie miłosne i ulubione czynności.
21.Wiek History Revue

PRZEŁOMOWE BITWY I WOJNY

Wyprawa Aleksandra Wielkiego do Azji, wojny napoleońskie, lądowanie w Normandii... Powędrujcie z nami śladami najważniejszych konfliktów zbrojnych, które zmieniły bieg historii. Opowiemy Wam o sławnych zwycięstwach, tragicznych porażkach i genialnych przywódcach.
21.Wiek History Revue

SŁAWNE ODKRYCIA I WYNALAZKI

Krzysztof Kolumb i odkrycie Ameryki, James Watt i maszyna parowa, wynalazek żarówki i budowa bomby atomowej. Wyruszcie z HISTORY revue na pełne przygód rejsy transatlantyckie, poznajcie wynalazców, których odkrycia przyniosły światu postęp, ale również wielkie cierpienia.
21.Wiek History Revue

TAJEMNICZE WYDARZENIA

Zniszczenie Biblioteki Aleksandryjskiej, proces templariuszy, śmierć Napoleona i tajemnice Kuby Rozpruwacza. Odkryjcie z nami historyczne dowody wydarzeń, które do dziś są owiane tajemnicą. Poznajcie prawdziwą twarz postaci, z którymi wiąże się wiele mitów.

Serwis społecznościowy

Facebook

Wydawnictwo

Tutaj dowiesz się kto dba o to, by każda strona czasopisma w każdym wydanym numerze była pełna ciekawostek, nowości i interesujących artykułów. Życzymy przyjemnej lektury.

Przejdź do wydawnictwa

Reklama

Waszą kolejną kampanią z przyjemnością zajmie się nasz zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie reklamy i mediów. Zapraszamy do przyjemnej i owocnej współpracy.

Przejdź do reklamy

Prenumerata

Postaramy się o doręczenie każdego Twojego ulubionego czasopisma i szybkie dostarczenie aż do domu. Kompletną ofertę oferowanych przez nas tytułów można obejrzeć tutaj.

Przejdź do prenumeraty

Cieszy nas, że czytacie nasze czasopisma

Należycie do wielkiej rodziny naszych Czytelników, którzy czytają któreś spośród wydawanych przez nas czasopism.Wiemy, że czasopisma Amconex czytacie z przyjemnością i dziękujemy, że jesteście z nami!

O nas