Skip to content
Aktualny numer Świat na dłoni Extra
Aktualny numer 15. 6. 2017
Data następnego wydania 06. 09. 2017

Prenumerata

Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo i już nie szukaj go w kioskach. Każdy numer doręczymy prosto do Twojej skrzynki na listy. Spraw radość swoim bliskim z certyfikatem podarunkowym.

Zamówienie Ruch

Pren. cyfrowa

Wykupując prenumeratę cyfrową masz swoje czasopismo nieustannie w zasięgu ręki. W komputerze, tablecie lub smartfonie. Certyfikat podarunkowy sprawi dużą radość Twoim bliskim.

eGazety Publio

Świat na dłoni Extra

Aktualny numer Świat na dłoni Extra
 • 4PIERWSZY SERYJNY MORDERCA Szalony morderca służących!
 • 6ROZPRUWACZ Z ATLANTYMorderczy maniak poderżnął gardła 20 kobietom
 • 7 POSTRACH Z WHITECHAPELPoszukiwania Kuby Rozpruwacza
 • 10SIEKIERNIK Z NOWEGO ORLEANUJestem demonem i lubię jazz…
 • 12RZEŹNIK Z CLEVELANDOdżynał głowy żyjącym ofiarom
 • 16MORDY O PÓŁNOCY Fantom jak z horroru: mordował kochanków
 • 18ZAMORDOWANIE RODZINYBożonarodzeniowe ozdoby utopił we krwi dzieci
 • 19BOSTOŃSKI DUSICIELCzy po 50 latach zabójcę wskażą testy DNA?
 • 22KUBA ROZBIERACZWspółczesny Rozpruwacz straszył prostytutki
 • 24 POTWORNA SERIA Autostrada Łez: kto morduje autostopowiczki?
Świat na dłoni Extra 3/2017
3 / 2017
Świat na dłoni Extra 2/2017
2 / 2017
Świat na dłoni Extra 1/2017
1 / 2017
Świat na dłoni Extra 4/2016
4 / 2016
Świat na dłoni Extra 3/2016
3 / 2016
Świat na dłoni Extra 1/2016
1 / 2016
Świat na dłoni Extra 2/2015
2 / 2015
Świat na dłoni Extra 1/2015
1 / 2015
Profil
Kwartalnik, w którym na blisko stu stronach prezentujemy artykuły z różnorodnych dziedzin naszego życia. Założeniem Świata na dłoni Extra jest to, aby był blisko Czytelnika i spraw, którymi niegdyś żył świat. Każdy numer posiada swój temat przewodni powstały w nawiązaniu do znaczących dla całego świata wydarzeń, które to również wpłynęły na obecny jego kształt. Wielkim atutem czasopisma jest jego ekskluzywne wydanie, przystępna forma oraz bogactwo treści na wybrany temat. Kwartalnik ten pokaże Ci świat takim, jaki jest naprawdę!
Świat na dłoni Extra

Od początków ludzkości aż po chrześcijaństwo

Czy Wy również zastanawiacie się jak powstało życie na Ziemi? Jest dziełem przypadku, czy pochodzi od cywilizacji pozaziemskich? Jacy byli neandertalczycy i czy mogli krzyżować się z ludźmi? Komu oddawali cześć celtyccy druidzi? ŚWIAT NA DŁONI EKSTRA przedstawi Wam początki ludzkiej cywilizacji.
Świat na dłoni Extra

Biblijne znaki zapytania

Ile prawdy jest w najczęściej czytanej książce świata? Odkryjemy przed Wami tajemnice Świętego Grala i biblijnej Arki Przymierza. Zdradzimy Wam, czy Sodomę i Gomorę zniszczył wybuch jądrowy. Dowiedzie się również, że Izraelici rzeczywiście mogli przejść suchą nogą przez Morze Czerwone.
Świat na dłoni Extra

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom

Spójrzcie na magię przez pryzmat nauki i dowiedzcie się skąd biorą się istoty, które nie powinny istnieć. ŚWIAT NA DŁONI EKSTRA zaprowadzi Was do tajemniczych laboratoriów sławnych alchemików, przedstawi Wam tajemnicze voodoo i zdradzi, czy duchy istnieją naprawdę.
Świat na dłoni Extra

Czy kosmici żyją wśród nas?

Co pozostawili nam na Ziemi „bogowie”, czyli kosmici? Przedstawimy Wam dowody obecności kosmitów i dowiedzie się, czy my - ludzie - również jesteśmy kosmitami. Odpowiemy też na pytania jak powstają przedziwne kręgi w zbożu i skąd się bierze UFO.
 • Andrzej Bicz
  Współpracownik

 • Helena Bielińska
  Współpracownik

 • Jan Chałupa
  Współpracownik

 • Magdalena Staniszewska
  Key Account Manager

Serwis społecznościowy

Facebook

Wydawnictwo

Tutaj dowiesz się kto dba o to, by każda strona czasopisma w każdym wydanym numerze była pełna ciekawostek, nowości i interesujących artykułów. Życzymy przyjemnej lektury.

Przejdź do wydawnictwa

Reklama

Waszą kolejną kampanią z przyjemnością zajmie się nasz zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie reklamy i mediów. Zapraszamy do przyjemnej i owocnej współpracy.

Przejdź do reklamy

Prenumerata

Postaramy się o doręczenie każdego Twojego ulubionego czasopisma i szybkie dostarczenie aż do domu. Kompletną ofertę oferowanych przez nas tytułów można obejrzeć tutaj.

Przejdź do prenumeraty

Cieszy nas, że czytacie nasze czasopisma

Należycie do wielkiej rodziny naszych Czytelników, którzy czytają któreś spośród wydawanych przez nas czasopism.Wiemy, że czasopisma Amconex czytacie z przyjemnością i dziękujemy, że jesteście z nami!

O nas