Skip to content
Aktualny numer 21.Wiek
Aktualny numer 9. 7. 2019
Data następnego wydania 5.09.2019

Prenumerata

Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo i już nie szukaj go w kioskach. Każdy numer doręczymy prosto do Twojej skrzynki na listy. Spraw radość swoim bliskim z certyfikatem podarunkowym.

Zamówienie Ruch

Pren. cyfrowa

Wykupując prenumeratę cyfrową masz swoje czasopismo nieustannie w zasięgu ręki. W komputerze, tablecie lub smartfonie. Certyfikat podarunkowy sprawi dużą radość Twoim bliskim.

eGazety Publio

21.Wiek

Aktualny numer 21.Wiek
  • 8W POLSCE ZNALEZIONO NIEZNANEGO DOTĄD PRZODKA SSAKÓWGdzie i kiedy żyło stworzenie wielkości słonia?
  • 11SUPERNOWEKosmiczne zabójczynie i twórczynie światów
  • 16DZIEGIEĆ JAKO TAJNA BROŃ WIKINGÓWNajpierw rolnicy, potem wojownicy
  • 18JANE I „JEJ” SZYMPANSYJak skończyła się wyprawa do Kenii?
  • 28ŻYWE PANELE SOLARNE?Pieczarka w nanotechnologicznej koszulce
  • 296 MIAST, KTÓRE ZNIKNĄ Z POWIERZCHNI ZIEMIKtórych miejsc możemy już nie zobaczyć?
  • 32GRYPA – BAGATELIZOWANE ZAGROŻENIE!Skąd wzięła się ta choroba?
  • 48JAKA JEST PRZYSZŁOŚĆ PRZEMYSŁU SAMOCHODOWEGO?Nadchodzi koniec silników spalinowych?
  • 50CO Z KRYZYSEM WIEKU ŚREDNIEGO?Problemy starzejących się mężczyzn…
  • 51WIELKI PRZYWÓDCA I WIELKI REFORMATORTaki był Czyngis-chan!
21.Wiek 4/2019
4 / 2019
21.Wiek 3/2019
3 / 2019
21.Wiek 2/2019
2 / 2019
21.Wiek 1/2019
1 / 2019
21.Wiek 6/2018
6 / 2018
21.Wiek 5/2018
5 / 2018
21.Wiek 4/2018
4 / 2018
21.Wiek 3/2018
3 / 2018
21.Wiek 2/2018
2 / 2018
21.Wiek 1/2018
1 / 2018
Profil
Dwumiesięcznik, w którym na ponad stu stronach prezentujemy artykuły z różnorodnych gałęzi nauki. Oferujemy Czytelnikowi najnowsze informacje z dziedzin takich jak antropologia, archeologia, architektura, astronomia, botanika, cybernetyka, ekologia, etologia, genetyka, informatyka, lotnictwo, nanotechnologia, medycyna, motoryzacja, psychologia czy zoologia. Każdy numer miesięcznika posiada swój temat przewodni, który powstaje najczęściej w nawiązaniu do aktualnych wydarzeń na świecie, oraz dodatek specjalny EKSTRA dotyczący wydarzeń historycznych. Wielkim atutem czasopisma jest ekskluzywny papier, ciekawa grafika oraz bogactwo najwyższej jakości zdjęć, które udostępniają nam NASA, ESA, Discovery, Nanoarchive czy Solarnavigator. Dwumiesięcznik z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
21.Wiek

Zdrowie

Aktualne badania naukowe w medycynie, nowe możliwości leczenia zwykłych i rzadko spotykanych chorób, dążenia naukowców do przedłużenia i poprawy jakości życia. Najnowsze informacje z zakresu działania ludzkiego organizmu i możliwości współczesnej medycyny.
21.Wiek

Kosmos

Historia poznawania i stopniowego podboju kosmosu. Najnowocześniejszy sprzęt astronomiczny i sondy kosmiczne. Aktualne informacje o gwiazdach, planetach i innych obiektach w kosmosie. Najnowsze technologie kosmiczne.
21.Wiek

Archeologia

Spojrzenie w przeszłość oczami historyków, archeologów, paleontologów i innych naukowców zajmujących się badaniem powstania i rozwoju życia na Ziemi, rozwoju ludzkości oraz zdolności i umiejętności ludzi. Począwszy od znalezisk z prawieku, aż po historię nowoczesną.
21.Wiek

Technika

Technologie zmieniające nie tylko sposób pracy i styl życia, ale także całą planetę i jej najbliższe otoczenie. Odkrycia w zakresie technologii, fizyki, chemii i inne zaskakujące wynalazki.

Serwis społecznościowy

Facebook

Wydawnictwo

Tutaj dowiesz się kto dba o to, by każda strona czasopisma w każdym wydanym numerze była pełna ciekawostek, nowości i interesujących artykułów. Życzymy przyjemnej lektury.

Przejdź do wydawnictwa

Reklama

Waszą kolejną kampanią z przyjemnością zajmie się nasz zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie reklamy i mediów. Zapraszamy do przyjemnej i owocnej współpracy.

Przejdź do reklamy

Prenumerata

Postaramy się o doręczenie każdego Twojego ulubionego czasopisma i szybkie dostarczenie aż do domu. Kompletną ofertę oferowanych przez nas tytułów można obejrzeć tutaj.

Przejdź do prenumeraty

Cieszy nas, że czytacie nasze czasopisma

Należycie do wielkiej rodziny naszych Czytelników, którzy czytają któreś spośród wydawanych przez nas czasopism.Wiemy, że czasopisma Amconex czytacie z przyjemnością i dziękujemy, że jesteście z nami!

O nas