Skip to content
Aktualny numer Świat na dłoni
Aktualny numer 25. 5. 2017
Data następnego wydania 18. 06. 2017

Prenumerata

Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo i już nie szukaj go w kioskach. Każdy numer doręczymy prosto do Twojej skrzynki na listy. Spraw radość swoim bliskim z certyfikatem podarunkowym.

Zamówienie Ruch

Pren. cyfrowa

Wykupując prenumeratę cyfrową masz swoje czasopismo nieustannie w zasięgu ręki. W komputerze, tablecie lub smartfonie. Certyfikat podarunkowy sprawi dużą radość Twoim bliskim.

eGazety Publio

Świat na dłoni

Aktualny numer Świat na dłoni
  • 6FOTO Z HISTORIĄ: WYŚCIGI W BŁOCIEJeździec musi trzymać byki za ogony!
  • 8TAJEMNICZE SZCZĄTKI NA BIBLIJNEJ GÓRZE Czy to legendarna Arka Noego?
  • 12SZARAŃCZAK 3 RAZY CIĘŻSZY NIŻ MYSZ9 największych na świecie gatunków owadów
  • 18W MOCY WIZJI I GŁOSÓWCo dzieje się w mózgu podczas halucynacji?
  • 20LUKSUSOWA WYSPA ŚWIĘTEGO BARTŁOMIEJARaj na Karaibach dla miliarderów i celebrytów
  • 24JUŻ NEI OBLEJESZ EGZAMINU!Naukowcy radzą, jak się efektywnie uczyć
  • 28CO CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ?Odpowiadamy na Wasze pytania!
  • 3221 FAKTÓW NA TEMAT ZIEMI, O KTÓRYCH NIE MIELIŚCIE POJĘCIA1 łyżeczka ziemi zawiera więcej drobnoustrojów, niż jest ludzi na naszej planecie
  • 34DLA CHWAŁY BOŻEJ?Najdziwniejsze kościoły świata
  • 40ŚWIATOWE OCEANY PEŁNE SĄ NIEBEZPIECZNYCH TRUCIZNBroń chemiczna zaczęła zabijać sto lat temu
Świat na dłoni 6/2017
6 / 2017
Świat na dłoni 5/2017
5 / 2017
Świat na dłoni 4/2017
4 / 2017
Świat na dłoni 3/2017
3 / 2017
Świat na dłoni 2/2017
2 / 2017
Świat na dłoni 1/2017
1 / 2017
Świat na dłoni 12/2016
12 / 2016
Świat na dłoni 11/2016
11 / 2016
Świat na dłoni 10/2016
10 / 2016
Świat na dłoni 9/2016
9 / 2016
Profil
Przedstawiamy nowy miesięcznik – ŚWIAT NA DŁONI – dla wszystkich, których ciekawi świat. Chcemy Was zaskoczyć i zainteresować, a przede wszystkim – zaprosić do poznawania tajemnic i zagadek świata razem z nami! Dlatego w ŚWIECIE NA DŁONI znajdziecie piękne fotografie, jedyne w swoim rodzaju infografiki, aktualne informacje i odpowiedzi na Wasze pytania! Zabierzemy Was w przeszłość, do najciekawszych chwil w dziejach ludzkości, i w przyszłość, żeby zobaczyć, co nas czeka. Odwiedzimy najpiękniejsze miejsca na Ziemi, będziemy poznawać Wszechświat, świat zwierząt oraz najnowocześniejszej techniki i zawsze mieć oczy otwarte na wszystko, co intrygującego w naszym świecie. ŚWIAT NA DŁONI to 100 stron ciekawych artykułów, nowinek ze świata nauki, atrakcyjnych tematów, pytań i odpowiedzi. Do tego nowoczesna grafika, unikalne zdjęcia, co miesiąc porcja nauki i rozrywki! Ze ŚWIATEM NA DŁONI nigdy nie będziecie się nudzić!
Świat na dłoni

Poznawaj świat w obrazach

Za pośrednictwem zachwycających zdjęć i infografik ŚWIAT NA DŁONI zabierze Was w fascynującą podróż na dno oceanów, do odległych galaktyk i wielu fascynujących miejsc na naszej planecie. Obejrzyjcie z bliska, co dzieje się w mózgu i jak funkcjonuje ciało człowieka.
Świat na dłoni

Niesamowity świat nauki i techniki

ŚWIAT NA DŁONI prezentuje postęp naukowo-techniczny w zupełnie nowy sposób. W atrakcyjnej i przystępnej formie przedstawi Wam najnowsze odkrycia i wynalazki, pokaże jak powstają zjawiska przyrodnicze i jak działają przedmioty codziennego użytku.
Świat na dłoni

Nieznana historia ludzkości

Wraz ze ŚWIATEM NA DŁONI otworzycie bramy historii, odkryjecie dawne dzieje ludzkości i zaskakujące tło wielu tajemniczych wydarzeń, które zmieniały bieg dziejów. Za pośrednictwem grafiki 3D będziecie mogli obserwować życie codzienne w starożytnym Egipcie i Rzymie.
Świat na dłoni

Planeta, jakiej nie znacie.

ŚWIAT NA DŁONI przedstawi Wam najpiękniejsze miejsca na naszej planecie, fascynujący świat zwierząt i roślin, za pośrednictwem unikalnych zdjęć zabierze Was do nieskalanych cywilizacją zakątków Ziemi, w których niepodzielnie rządzi przyroda.

Serwis społecznościowy

Facebook

Wydawnictwo

Tutaj dowiesz się kto dba o to, by każda strona czasopisma w każdym wydanym numerze była pełna ciekawostek, nowości i interesujących artykułów. Życzymy przyjemnej lektury.

Przejdź do wydawnictwa

Reklama

Waszą kolejną kampanią z przyjemnością zajmie się nasz zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie reklamy i mediów. Zapraszamy do przyjemnej i owocnej współpracy.

Przejdź do reklamy

Prenumerata

Postaramy się o doręczenie każdego Twojego ulubionego czasopisma i szybkie dostarczenie aż do domu. Kompletną ofertę oferowanych przez nas tytułów można obejrzeć tutaj.

Przejdź do prenumeraty

Cieszy nas, że czytacie nasze czasopisma

Należycie do wielkiej rodziny naszych Czytelników, którzy czytają któreś spośród wydawanych przez nas czasopism.Wiemy, że czasopisma Amconex czytacie z przyjemnością i dziękujemy, że jesteście z nami!

O nas