Skip to content
Aktualny numer 21. Wiek Extra
Aktualny numer 9. 7. 2019
Data następnego wydania 9.10.2019

Prenumerata

Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo i już nie szukaj go w kioskach. Każdy numer doręczymy prosto do Twojej skrzynki na listy. Spraw radość swoim bliskim z certyfikatem podarunkowym.

Zamówienie Ruch

Pren. cyfrowa

Wykupując prenumeratę cyfrową masz swoje czasopismo nieustannie w zasięgu ręki. W komputerze, tablecie lub smartfonie. Certyfikat podarunkowy sprawi dużą radość Twoim bliskim.

eGazety Publio

21. Wiek Extra

Aktualny numer 21. Wiek Extra
  • 6Stracone skarby króla SalomonaŚlady po mitycznym Ofirze i jego bogactwie zatarł czas
  • 10Tajemnica miedzianych zwojów z QumranCzy naprawdę wskazują drogę do wielkiego skarbu?
  • 20Utracone klejnoty koronacyjne króla JanaCzy zatonęły w bagnach nieopodal Sutton Bridge?
  • 22Czy ktoś odnajdzie mityczny skarb templariuszy?Ślady prowadzą do Szkocji, Hiszpanii i Kanady
  • 30Gdzie znajduje się skarb meksykańskiego cesarza?Cała karawana srebra i złota zniknęła w zagadkowy sposób
  • 34Miliardowe bogactwo na Wyspie DębówZagadkowa studnia skrywa tajemnicę
  • 44Największe bogactwo skrywają hiszpańskie galeonyNadal kryją 500 ton czystego złota o wartości miliardów złotych
  • 52Skarby Czyngis-chana w Issyk-kulNa dnie jeziora i w jego okolicy znajduje się podobno 200 cennych przedmiotów
  • 56Tajemnice Inków spoczywają w jeziorze TiticacaCzy na dnie znajdują się złote rzeźby, klejnoty, a nawet złota świątynia?
  • 60Czy stracony rosyjski skarb znajduje się na dnie Bajkału?Kto przyłożył do tego rękę?
21. Wiek Extra 3/2019
3 / 2019
21. Wiek Extra 2/2019
2 / 2019
21. Wiek Extra 1/2019
1 / 2019
21. Wiek Extra 4/2018
4 / 2018
21. Wiek Extra 3/2018
3 / 2018
21. Wiek Extra 2/2018
2 / 2018
21. Wiek Extra 1/2018
1 / 2018
21. Wiek Extra 4/2017
4 / 2017
21. Wiek Extra 3/2017
3 / 2017
21. Wiek Extra 2/2017
2 / 2017
Profil
Kwartalnik 21WIEK EXTRA został przygotowany z myślą o Czytelnikach, którzy chcą zgłębić wiedzę z wybranej dziedziny. Dotychczas prezentowaliśmy wydania z zakresu przyrody naturalnej, zagrożeń środowiska, historii nauki oraz dziejów ludzi… W 21.WIEKU EXTRA w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób odkrywamy wiedzę z różnych dziedzin nauki – często korzystamy z preferowanej przez Czytelników stylistyki pytań i odpowiedzi (np. 333 PYTANIA I ODPOWIEDZI NOWOCZESNEJ NAUKI). Każde wydanie ma temat przewodni, a jego przystępną i atrakcyjną dla Czytelnika formę gwarantuje podzielenie materiału na rozdziały dotyczące określonych zagadnień oraz wielość ilustracji, wśród których znajdziemy fotografie otrzymane od Profimedia, NASA, CERN-u czy Discovery.
21. Wiek Extra

Ludzie

Od najstarszych, tajemniczych dziejów ludzkości, poprzez historię nowoczesną, aż po perspektywy na przyszłość. Zagadki i pomyłki w dziejach religii. Ciało ludzkie w świetle najnowszych badań. Odpowiedzi na pytania nowoczesnej nauki.
21. Wiek Extra

Kosmos

Największe i często zaskakujące tajemnice wszechświata. Zagadkowe obszary niezbadanych planet, gwiazd i galaktyk. Spojrzenie na Ziemię z kosmosu i widoki kosmosu z Ziemi. Badania naszej galaktyki, sondy kosmiczne i programy kosmiczne.
21. Wiek Extra

Tajemnice

Zagadki historii, zdrowego ciała, przyrody ożywionej i nieożywionej, fizyki i wielu innych dziedzin. Odkrycie przyczyn nieoczekiwanych katastrof, szokujące eksperymenty i wizje rozwoju społeczeństwa w dalekiej przyszłości.
21. Wiek Extra

Technologia

Rozwój wiedzy i umiejętności od powstania pierwotnych narzędzi, aż po najnowsze spojrzenie do wnętrza atomu. Odkrywcze metody naukowe prowadzące do zaskakujących wyników. Nowości technologiczne z różnych dziedzin.

Serwis społecznościowy

Facebook

Wydawnictwo

Tutaj dowiesz się kto dba o to, by każda strona czasopisma w każdym wydanym numerze była pełna ciekawostek, nowości i interesujących artykułów. Życzymy przyjemnej lektury.

Przejdź do wydawnictwa

Reklama

Waszą kolejną kampanią z przyjemnością zajmie się nasz zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie reklamy i mediów. Zapraszamy do przyjemnej i owocnej współpracy.

Przejdź do reklamy

Prenumerata

Postaramy się o doręczenie każdego Twojego ulubionego czasopisma i szybkie dostarczenie aż do domu. Kompletną ofertę oferowanych przez nas tytułów można obejrzeć tutaj.

Przejdź do prenumeraty

Cieszy nas, że czytacie nasze czasopisma

Należycie do wielkiej rodziny naszych Czytelników, którzy czytają któreś spośród wydawanych przez nas czasopism.Wiemy, że czasopisma Amconex czytacie z przyjemnością i dziękujemy, że jesteście z nami!

O nas