Skip to content
Aktualny numer Enigma
Aktualny numer 5. 4. 2024
Data następnego wydania 7.06.2024

Prenumerata

Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo i już nie szukaj go w kioskach. Każdy numer doręczymy prosto do Twojej skrzynki na listy. Spraw radość swoim bliskim z certyfikatem podarunkowym.

Zamówienie

Pren. cyfrowa

Wykupując prenumeratę cyfrową masz swoje czasopismo nieustannie w zasięgu ręki. W komputerze, tablecie lub smartfonie. Certyfikat podarunkowy sprawi dużą radość Twoim bliskim.

Ekiosk Publio

Enigma

Aktualny numer Enigma
  • 8MAGICZNE ECHOKalejdoskop drobnych nowinek ze świata tajemnic!
  • 11Kiedy wycieczka przeradza sie w dramatCzy w amerykańskich górach pojawił się duch?
  • 12Latające dywanyCzy istniały naprawdę?
  • 14Wampir mordujacy małe dzieci?Filipińskie monstrum aswang
  • 16Dom dzinów z AleksandriiZ kranów leci krew, a po całym domu roznosi się przerażający krzyk!
  • 19Kto odkrył Amerykę?Wrak rzymskiego statku może zmienić perspektywę historii!
  • 20Irlandzki wampir AbhartachBył pierwowzorem słynnego Draculi?
  • 22Tajemniczy sfinks z PakistanuMoże mieć nawet 10 000 lat!
  • 24Pomnik w ShugboroughTajny kod, droga do Świętego Graala czy starożytne graffiti?
  • 28Naukowiec czy okultysta?Wiedza włoskiego badacza do dziś szokuje
Enigma 3/2024
3 / 2024
Enigma 2/2024
2 / 2024
Enigma 1/2024
1 / 2024
Enigma 6/2023
6 / 2023
Enigma 5/2023
5 / 2023
Enigma 4/2023
4 / 2023
Enigma 3/2023
3 / 2023
Enigma 2/2023
2 / 2023
Enigma 1/2023
1 / 2023
Enigma 6/2022
6 / 2022
Profil
Naturalną potrzebę poznawania i rozumienia świata oraz rządzących nim zasad człowiek od wieków zaspokajał za pomocą religii, filozofii i nauki. Dostarczały one odpowiedzi na dręczące nas pytania. A jak jest dziś? Choć dysponujemy niezwykle nowoczesną technologią, choć ludzkość stworzyła wiele systemów religijnych, a filozofowie zadali sobie i nam niezliczone pytania, wciąż istnieją na Ziemi rzeczy, których nie rozumiemy, a nasze zdziwienie fenomenem Wszechświata i człowieka nie maleje: miejsce jednych pytań zajmują kolejne i kolejne… Dwumiesięcznik Enigma: Klucz do tajemnic to spojrzenie na świat i nas samych z nieco innej perspektywy, to próba rozwiązania odwiecznych zagadek, wyjaśnienia zjawisk, z którymi nauka nie zawsze sobie radzi i które w konsekwencji bywają ignorowane lub bagatelizowane. Enigma to klucz do tajemnic, który oddajemy w Twoje ręce.
Enigma

Parapsychologia

Zjawy, rozmowy z duchami, niespodziewane ataki zła, doświadczenia z pogranicza śmierci, niewyjaśnione przeczucia, tajemnicze proroctwa, cudowne uzdrowienia, psychokineza, straszliwy fenomen samozapalenia się człowieka... Takie i inne zjawiska paranormalne zdarzają się wokół nas codziennie. Chcecie wiedzieć więcej? Czytajcie Enigmę. Rzeczy między niebem a ziemią nie pozostawiają nas obojętnymi.
Enigma

Teorie spiskowe

Czy światem rządzą Iluminaci? Kto chce zaprowadzić Nowy Porządek Świata? Co zawierają tajne archiwa świata? Mapujemy najpopularniejsze teorie spiskowe! Machinacje rządów, wszechobecne komunikaty podprogowe, tajne zakony, skryte akcje szpiegowskie, manipulacje nie mającą o niczym pojęcia ludnością... To fikcja, czy gorzka prawda? Nie unikamy żadnych tematów.
Enigma

UFO

UFO, czyli niezidentyfikowany obiekt latający to fenomen, o którym mówi się coraz częściej. Tysiące rozsądnych osób potwierdzają, że widziały nieznane obiekty latające lub istoty przypominające rasę ludzką. ENIGMA informuje o gorących sprawach i zbiera dowody potwierdzające, że w kosmosie prawdopodobnie nie jesteśmy sami.
Enigma

Niewyjaśnione wydarzenia

Tajne eksperymenty naukowe, które skończyły się tragicznie. Tajemnicze zniknięcia statków, samochodów i cały grup ludzi. Przedziwne odkrycia archeologiczne, które nie powinny nigdy mieć miejsca. Zagadkowe morderstwa, być może pod wpływem czarnej magii. Świadectwa o pętlach czasu. O tych i wielu innych niewyjaśnionych wydarzeniach możecie przeczytać tylko w Enigmie.

Serwis społecznościowy

Facebook

Wydawnictwo

Tutaj dowiesz się kto dba o to, by każda strona czasopisma w każdym wydanym numerze była pełna ciekawostek, nowości i interesujących artykułów. Życzymy przyjemnej lektury.

Przejdź do wydawnictwa

Reklama

Waszą kolejną kampanią z przyjemnością zajmie się nasz zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie reklamy i mediów. Zapraszamy do przyjemnej i owocnej współpracy.

Przejdź do reklamy

Prenumerata

Postaramy się o doręczenie każdego Twojego ulubionego czasopisma i szybkie dostarczenie aż do domu. Kompletną ofertę oferowanych przez nas tytułów można obejrzeć tutaj.

Przejdź do prenumeraty

Cieszy nas, że czytacie nasze czasopisma

Należycie do wielkiej rodziny naszych Czytelników, którzy czytają któreś spośród wydawanych przez nas czasopism.Wiemy, że czasopisma Amconex czytacie z przyjemnością i dziękujemy, że jesteście z nami!

O nas