Skip to content
Aktualny numer Świat na dłoni
Aktualny numer 7. 9. 2019
Data następnego wydania 9.10.2019

Prenumerata

Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo i już nie szukaj go w kioskach. Każdy numer doręczymy prosto do Twojej skrzynki na listy. Spraw radość swoim bliskim z certyfikatem podarunkowym.

Zamówienie Ruch

Pren. cyfrowa

Wykupując prenumeratę cyfrową masz swoje czasopismo nieustannie w zasięgu ręki. W komputerze, tablecie lub smartfonie. Certyfikat podarunkowy sprawi dużą radość Twoim bliskim.

eGazety Publio

Świat na dłoni

Aktualny numer Świat na dłoni
  • 6ZDJĘCIE Z HISTORIĄILE KOLORÓW SIERŚCI MOŻE MIEĆ WIEWIÓRKA?
  • 8CZY SŁYNNY ROBIN HOOD NAPRAWDĘ ISTNIAŁ?Kim był naprawdę ten legendarny rozbójnik?
  • 16OBOLAŁE KOLANA, BIODRA CZY KRĘGOSŁUP?Może to płaskostopie!
  • 18NIEPROSZENI WSPÓŁLOKATORZYKto z nami mieszka wbrew naszej woli?
  • 22CZY NAJWIĘKSZY TELESKOP ŚWIATA ZNAJDZIE ŻYCIE POZAZIEMSKIE?Jego budowa trwała 5 lat i kosztowała 700 milionów złotych
  • 24PORAŻKA NIEZATAPIALNEJ ŁODZI PODWODNEJ KURSKCo było przyczyną tragedii dumy rosyjskiej marynarki?
  • 28CO WAS INTERESUJE?Napiszcie do nas. Tę rubrykę tworzycie sami.
  • 32ZAKAZANE POŻYWIENIEJakie religie zakazują jeść swoim wiernym poszczególne potrawy?
  • 36Znaki zapytania wokół śmierci JFKKto naprawdę był odpowiedzialny za zamach?
  • 40NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE CHOROBY DZIECIĘCEKtórych możemy bać się do dziś?
Świat na dłoni 10/2019
10 / 2019
Świat na dłoni 9/2019
9 / 2019
Świat na dłoni 8/2019
8 / 2019
Świat na dłoni 7/2019
7 / 2019
Świat na dłoni 6/2019
6 / 2019
Świat na dłoni 5/2019
5 / 2019
Świat na dłoni 4/2019
4 / 2019
Świat na dłoni 3/2019
3 / 2019
Świat na dłoni 2/2019
2 / 2019
Świat na dłoni 1/2019
1 / 2019
Profil
Przedstawiamy nowy miesięcznik – ŚWIAT NA DŁONI – dla wszystkich, których ciekawi świat. Chcemy Was zaskoczyć i zainteresować, a przede wszystkim – zaprosić do poznawania tajemnic i zagadek świata razem z nami! Dlatego w ŚWIECIE NA DŁONI znajdziecie piękne fotografie, jedyne w swoim rodzaju infografiki, aktualne informacje i odpowiedzi na Wasze pytania! Zabierzemy Was w przeszłość, do najciekawszych chwil w dziejach ludzkości, i w przyszłość, żeby zobaczyć, co nas czeka. Odwiedzimy najpiękniejsze miejsca na Ziemi, będziemy poznawać Wszechświat, świat zwierząt oraz najnowocześniejszej techniki i zawsze mieć oczy otwarte na wszystko, co intrygującego w naszym świecie. ŚWIAT NA DŁONI to 100 stron ciekawych artykułów, nowinek ze świata nauki, atrakcyjnych tematów, pytań i odpowiedzi. Do tego nowoczesna grafika, unikalne zdjęcia, co miesiąc porcja nauki i rozrywki! Ze ŚWIATEM NA DŁONI nigdy nie będziecie się nudzić!
Świat na dłoni

Poznawaj świat w obrazach

Za pośrednictwem zachwycających zdjęć i infografik ŚWIAT NA DŁONI zabierze Was w fascynującą podróż na dno oceanów, do odległych galaktyk i wielu fascynujących miejsc na naszej planecie. Obejrzyjcie z bliska, co dzieje się w mózgu i jak funkcjonuje ciało człowieka.
Świat na dłoni

Niesamowity świat nauki i techniki

ŚWIAT NA DŁONI prezentuje postęp naukowo-techniczny w zupełnie nowy sposób. W atrakcyjnej i przystępnej formie przedstawi Wam najnowsze odkrycia i wynalazki, pokaże jak powstają zjawiska przyrodnicze i jak działają przedmioty codziennego użytku.
Świat na dłoni

Nieznana historia ludzkości

Wraz ze ŚWIATEM NA DŁONI otworzycie bramy historii, odkryjecie dawne dzieje ludzkości i zaskakujące tło wielu tajemniczych wydarzeń, które zmieniały bieg dziejów. Za pośrednictwem grafiki 3D będziecie mogli obserwować życie codzienne w starożytnym Egipcie i Rzymie.
Świat na dłoni

Planeta, jakiej nie znacie.

ŚWIAT NA DŁONI przedstawi Wam najpiękniejsze miejsca na naszej planecie, fascynujący świat zwierząt i roślin, za pośrednictwem unikalnych zdjęć zabierze Was do nieskalanych cywilizacją zakątków Ziemi, w których niepodzielnie rządzi przyroda.

Serwis społecznościowy

Facebook

Wydawnictwo

Tutaj dowiesz się kto dba o to, by każda strona czasopisma w każdym wydanym numerze była pełna ciekawostek, nowości i interesujących artykułów. Życzymy przyjemnej lektury.

Przejdź do wydawnictwa

Reklama

Waszą kolejną kampanią z przyjemnością zajmie się nasz zespół posiadający duże doświadczenie w zakresie reklamy i mediów. Zapraszamy do przyjemnej i owocnej współpracy.

Przejdź do reklamy

Prenumerata

Postaramy się o doręczenie każdego Twojego ulubionego czasopisma i szybkie dostarczenie aż do domu. Kompletną ofertę oferowanych przez nas tytułów można obejrzeć tutaj.

Przejdź do prenumeraty

Cieszy nas, że czytacie nasze czasopisma

Należycie do wielkiej rodziny naszych Czytelników, którzy czytają któreś spośród wydawanych przez nas czasopism.Wiemy, że czasopisma Amconex czytacie z przyjemnością i dziękujemy, że jesteście z nami!

O nas