W naszej ofercie znajdują się czasopisma popularnonaukowe kierowane do szerokiej grupy odbiorców:

  • 21.WIEK
  • 21.WIEK EXTRA
  • ENIGMA: Klucz do tajemnic
  • Świat na dłoni

Wydawnictwo wciąż się rozwija, zakładamy wprowadzanie dwóch nowych tytułów rocznie. Notujemy też stały wzrost zainteresowania naszymi czasopismami, zwiększającą się sprzedaż oraz wzrost liczby prenumeratorów. Docieramy do coraz większej grupy Czytelników, nasze tytuły są dostępne na terenie całego kraju, a także – w prenumeracie – za granicą.

Nasze czasopisma tworzy zespół zarówno młodych, pełnych pasji, jak również doświadczonych redaktorów. Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin, co zapewnia najwyższą jakość i rzetelność prezentowanych na łamach czasopism treści. Mocną stroną naszych tytułów jest też atrakcyjna grafika oraz piękne, wysokiej jakości fotografie.

Naszym celem jest prezentowanie najnowszych informacji z rozmaitych dziedzin nauki i techniki. Chcemy pokazywać naszym Czytelnikom, jak korzystać z odkryć, innowacji i nowych narzędzi komunikacyjnych. Uważamy, że dziś, w obliczu rewolucji technologiczno-informatycznej i przy zawrotnym tempie życia, tylko stały dostęp do wiedzy i nauka każdego dnia pozwalają nadążyć za dynamicznym rozwojem świata.

Dlatego nauka i zdobywanie wiedzy jest fascynującą przygodą zarówno dla naszych Czytelników, jak i dla nas samych.